3 4
одбери пресметај резервирај потврди

EROS RAMAZZOTTI 30.09.2019

Вип Арена Борис Трајковски

понеделник, 30 септември 2019, 21: 00 часот

Избери:

Изберете зона

Ред во блокот Слободни седишта Цена на билетот
12 2 MKD 2,990.00
14 2 MKD 2,990.00
15 18 MKD 2,990.00

Мапа на салата

Општи информации

Салата Борис Трајковски е мултимедијален спортски центар именуван по трагично загинатиот претседател на Ррепублика Македонија, Борис Трајковски. Салата е повеќенаменска со кошаркарски, одбојкарски терен , ракометен терен итн. Центарот располага и со куглана, фитнес центар, конгресен центар, лизгалиште, базен, картинг, продавници за спортска опрема итн. Салата се наоѓа во општина Карпош, веднаш до Хотелот Александар Палас. Адреса Бул.8ми Септември бб, Скопје

Developed by Nextsense