3 4
одбери пресметај резервирај потврди

BRYAN ADAMS 13.11.2019

А1 Арена Борис Трајковски

среда, 13 ноември 2019, 20: 00 часот


Во моментов нема продажба за овој настан

Мапа на салата

Општи информации

Салата Борис Трајковски е мултимедијален спортски центар именуван по трагично загинатиот претседател на Ррепублика Македонија, Борис Трајковски. Салата е повеќенаменска со кошаркарски, одбојкарски терен , ракометен терен итн. Центарот располага и со куглана, фитнес центар, конгресен центар, лизгалиште, базен, картинг, продавници за спортска опрема итн. Салата се наоѓа во општина Карпош, веднаш до Хотелот Александар Палас. Адреса Бул.8ми Септември бб, Скопје

Developed by Nextsense